Funkcje produktu Cinema Cinema 7D Interactive

- Jul 11, 2017-

1. Dynamiczna siedziba łączy dynamiczny ruch z efektami specjalnymi 7D, aby stymulacja zmysłów odbiorcy dotarła do najwyższego punktu; Wolne od zanieczyszczeń, produkty przyjazne dla środowiska, bezpieczne i niezawodne oraz wyposażone w pasy i poręcze.

2. Niskie koszty eksploatacji, łatwość obsługi, oszczędność energii w porównaniu z tradycyjnym podobnym sprzętem mogą zaoszczędzić około 50%; Wygodny transport, łatwa instalacja i konserwacja.

3. Oprócz systemu siedzenia można podnoszenia, pitching, wahadłowe trzy rodzaje ruchu, struktura ruchu części modyfikacji technicznej, w pełni dostosowany do środowiska wewnętrznego, niezawodność znacznie poprawiona, aby uniknąć pyłu spowodowanego przez Przeszkadzać i wpływać na użycie sprzętu, ogólnej struktury trwałe, zaprojektować życie

4. Materiał siedziska wybiera specjalny materiał antyseptyczny, może skutecznie zabijać wiele rodzajów szkodliwych bakterii.

5. Firma samodzielnie opracowała wibrator kontroli dźwięku sterowany dźwiękiem zainstalowanym w fotelu, korzystanie z dźwięku teatru w celu zsynchronizowania kontroli amplitudy i częstotliwości wibracji siedzenia, takich jak wibracje bez hałasu, silne wibracje i czuć Siła wibracji zmiany i wzmocnienia miejsca, jest immersive uczucie.