126th Canton Fair

- Oct 07, 2019-

Witamy na 126. targach kantońskich w Guangzhou

【Czas wystawy】 15 - 19 października 2019 r

【Miejsce wystawy】 Chiński import i eksport Targów Pazhou Complex

【Stoisko】 4.1 Hall-L25

微信图片_20191007143153

Guangzhou Movie Power Technology Co., Ltd. to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo zajmujące się badaniami i rozwojem oraz zastosowaniem technologii VR • 5D. Firma „Sprzęt rozrywkowy VR” i „Dynamiczny sprzęt kinowy 5D” są stosowane głównie w branży pan rozrywka, nieruchomości, turystyka i tak dalej.

W ciągu ostatnich 11 lat uzyskał ponad 60 patentów na wynalazek, wzór użytkowy, projekt produktu, certyfikat rejestracji praw autorskich do oprogramowania, eksport CE, ROHS itp.

Klienci z 30 krajów i 5 regionów, nasza firma ma ponad 400 dynamicznych kin i ponad 1000 VR krajowych i międzynarodowych kin offline i dużych parków rozrywki. Firma oferuje pełen zakres usług w ramach łańcucha branżowego, zapewniając klientom zysk z rozrywki VR w jednym miejscu plan strategii, instalacji i działania. Movie Power czeka na współpracę z Tobą, aby stworzyć świetlaną przyszłość w dziedzinie technologii VR • 5D!

O Canton Fair:

China Import and Export Fair ( Canton Fair) stały się teraz najbardziej kompleksowymi targami z najdłuższą historią, najwyższym poziomem, największą skalą, najbardziej kompletną różnorodnością eksponatów oraz najszerszą dystrybucją zagranicznych nabywców i największym obrotem w Chiny.

ChildrenPlayground

Prosimy o kontakt z Rachel

WhatsApp / Skype / Phone: +8618027386365

E-mail: sales@movie-power.com

Strona internetowa: www.vrmoviepower.com

Katalog produktów : Proszę zostawić swój adres e-mail i WhatsApp oraz numer telefonu, wkrótce wyślę do ciebie katalog produktów