125. Targi Kantonu

- Apr 01, 2019-

125. Targi Kantonu

Numer stoiska: A27, 4.1Hall

Data: 15-19 kwietnia 2019 r

Adres: 382 Yuejiang Zhong Road, Guangzhou, Chiny

Strona internetowa naszej firmy: www.vrmoviepower.com

Od 1957 r. W Guangzhou odbywają się co dwa lata targi importu i eksportu w Chinach, które odbywają się co dwa lata w Guangzhou. Uznawane za największą skalę, najwyższy poziom, Canton Fair prezentuje najbardziej kompleksową wystawę obejmującą najszerszy zakres branż i sektorów, a także najbogatszych produktów i towarów. Dlatego Canton Fair 2019 lubi złoty most biznesowy, łączący wnikliwych zagranicznych nabywców z wysokiej jakości wystawcami krajowymi. Nic dziwnego, że targi w Kantonie stały się już obowiązkowe dla wszystkich, którzy szukają sukcesu w Chinach.

1

Guangzhou Movie Power Technology Co., ltd samodzielnie opracowuje, produkuje i sprzedaje 4d dynamiczne kino i system symulacji wirtualnych od 2009 roku. Mamy system kina dynamicznego i specjalnego efektu R&D 5d, dzięki któremu uzyskujemy patent na nagranie akcji z filmami 3-DOF i 6-DOF 5D, a ten dynamiczny efekt symulacji jest na najwyższym poziomie w branży. Mamy interaktywne kino R & D7d w 2014 roku, które ma najbardziej zaawansowaną technologię i najlepszy efekt. Kładziemy nacisk na naszą filozofię przedsiębiorstwa - Wnieś nową moc do kina, dostarczaj produkty i oferuj rozwiązania systemowe do parku rozrywki VR, centrum gier, wystawy itp. Produkujemy również symulatory VR, takie jak serie sportowe, serie rozrywkowe i seriale dla dzieci.

Niniejszym serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Canton od 15 do 19 kwietnia 2019 r. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w naszej sali VR.

Movie Power Technology Co., Ltd